فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ مولد / مرکز خرید عمده شترمرغ مولد در ایران

مرکز خرید عمده شترمرغ مولد در ایران

خرید عمده شترمرغ مولد با قیمتی توافقی و با شرایط ویژه در سراسر ایران توسط این مرکز فروش انجام می گیرد. برای ثبت سفارشات خود با کارشناسان مرکز خرید عمده شترمرغ مولد در ارتباط باشید.
هر شترمرغی در دوره های مختلف رشد، دارای نام بخصوصی است. که از جمله آن ها می توان به شترمرغ مولد اشاره کرد.

در مورد سن شترمرغ مولد، در بخش بعدی به طور کامل توضیح خواهیم داد.شترمرغ ها در دوره پیش مولدی است که تخم گذاری می کنند. برای خرید عمده شترمرغ های مولد و همچنین سنین مختلف، می توانید با این مرکز در ارتباط باشید.

خرید عمده شترمرغ مولد

شترمرغ مولد

شترمرغ ها در سنین ۱۸ تا ۲۴ ماهگی همچنان پیش مولد هستند. شترمرغ های پیش مولد قادر هستند، تا ۵ الی ۱۵ تخم در سال بگذارند.اما وقتی به شترمرغ مولد تبدیل شوند، سالانه حدود ۴۰ تخم می توانند بگذارند.

سن شترمرغ های مولد نر، بالای ۴ سال است، اما سن شترمرغ برای مولد های ماده، بالای ۳ سال است.

خوراک شترمرغ مولد

شترمرغ ها در هر سنی که هستند، نیاز به یک سری خوراک متفاوت دارند.یعنی خوراکی که شترمرغ مولد می خورد، نیاز بدنی شترمرغ جوجه نیست.

برای شترمرغ های مولد معمولا از خوراک های زیر بیشتر استفاده می کنند.

  • ذرت دانه ای
  • یونجه خشک
  • پودر استخوان
  • پودر ماهی
  • آب
  • نمک
  • کلسیم
  • و…

این رژمی غذایی، به همراه خوراک های دیگر می تواند برای شترمرغ مولد مناسب باشد.برای اطلاع دقیق تر از خوراک شترمرغ مولد، حتما با کارشناسان ارتباط بگیرید.

خرید عمده شترمرغ مولد

نحوه فروش عمده شترمرغ در ایران

هر مرکز فروشی برای خود سیاست های خاصی در فروش دارد. و قیمت گذاری شترمرغ های خود را براساس نحوه جیره بندی، کیفیت شترمرغ ها و… انجام می دهند.همانطور که می دانید ایران یکی از کشور های اصلی تولید کننده شترمرغ می باشد.شترمرغ مولد نیز جزو فروش های عمده این مجموعه می باشد.

قیمت فروش عمده شترمرغ مولد در کشور

قیمت ها امروزه به صورت روزانه اعلام می گردد. و شما برای دریافت قیمت های دقیق برای خرید عمده شترمرغ مولد، می توانید از سایت ها کمک بگیرید.سایت ها همچنین در صورت ثبت نام، قیمت دقیق شترمرغ ها را در هر بروز رسانی به شما ارسال می کنند.

خرید عمده شترمرغ مولد

خرید عمده شترمرغ مولد با قیمت مناسب

امروزه اگر به مزارع پرورش شترمرغ مراجعه کنید و قصد خرید عمده شترمرغ مولد را داشته باشید، حتما می توانید با قیمت های خوبی خرید خود را انجام دهید.اما اگر به این مزارع دسترسی ندارید و می خواهید به راحتی سفارش خرید خود را انجام دهید، حتما با این مرکز فروش عمده در تماس باشید، تا سفارش شما را برای تحویل آماده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت استثنایی شترمرغ مولد

قیمت شترمرغ مولددر سال ۹۸

قیمت  شترمرغ مولد در سال ۹۸ را می توانید از سایت های معتبر به صورت …