فروش شترمرغ
خانه / شترمرغ پروار / قیمت هر کیلو شترمرغ زنده پرواری

قیمت هر کیلو شترمرغ زنده پرواری

آیا شما اطلاع دارید که قیمت هر کیلو شترمرغ زنده پرواری در بازار های خرید و فروش به چه مواردی ربط دارد و چگونه می توان خرید کرد؟
قیمت هر کیلو شترمرغ که در بازار های خرید و فروش موجود می باشد با توجه به موارد مختلفی اعلام می گردد که در بخش های زیر به همه این موارد اشاره می کنیم و می توانید آن ها را مطالعه کنید به خوبی و خرید کنید.

مزرعه پرورش شترمرغ

بهتر است بدانید که در بازار های خرید و فروش انواع گوشت های مختلف به فروش می رسند و شرکت ها هم آن ها را به فروش می رسانند و باید بدانید که در این میان یکی از بهترین گوشت های موجود در بازار های خرید و فروش گوشت شترمرغ می باشد. به این علت که این نوع گوشت ها فواید زیادی برای بدن دارند و همه باید از آن ها استفاده کنند.
بهتر است بدانید که پزشکان هم همواره خرید گوشت بوقلمون را توصیه می کنند و به این علت هم دیده شده است که در بازار های خرید و فروش روز به روز خرید گوشت بوقملون بالا تر می رود .
شما هم می توانید از این گوشت ها خریداری کنید و باید با قیمت هر کیلو شترمرغ هم آشنا باشید تا در صورت خرید از قیمت هر کیلو شترمرغ غافل نمانید.
مزرعه پرورش شترمرغ

خرید مستقیم شترمرغ زنده

همان طور که در بخش های بالا تر گفته شده است انواع شرکت های مختلف در زمینه خرید و فروش کردن شترمرغ فعالیت می کنند و شما هم می توانید به دلخواه یکی از این شرکت ها را انتخاب کرده و خرید شترمرغ را از آن ها انجام دهید و با قیمت هر کیلو شترمرغ هم آشنا گردید.
بهتر است بدانید که یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه فروش شترمرغ را ما به شما معرفی می کنیم و می توانید همواره خرید را از این شرکت انجام دهید و از آن ها استفاده کنید.
بهتر است بدانید که این شرکت از چند سال پیش در این زمینه فعالیت می کند و به این علت هم در این زمینه بسیار حرفه ای و متخصص می باشد و می توانید در زیر با قیمت هر کیلو شترمرغ اعلام شده از طرف شرکت مطلع گردید.

قیمت شترمرغ زنده پرواری

قیمت شترمرغ زنده پرواری

شترمرغ زنده پرواری چگونه قیمت گذاری می گردد؟چه پارامترهایی درقیمت گذاری شترمرغ زنده تاثیر دارد؟
قیمت شترمرغ زنده پرواری براساس وزن در محل خرید ویا در شهری که باید تحویل داده شود مشخص می شود.
شترمرغ پرواری زنده یا به اصطلاح کشتاری به چند صورت به فروش میرسد :

 1. بصورت زنده براساس وزن روی باسکول در شهرمبدا یا شهرمقصد تعیین قیمت میشود
 2. پس از کشتار وجداکردن پوست و الایش آن به صورت لاشه کامل یا ران وخورده گوشت بفروش میرسدلازم بذکراست قیمت در این حالت بالاتر از  حالت زنده فروشی میباشد.
 3. فروش گوشت شترمرغ به صورت بسته بندی ویا فله در  وزنهای مختلف به درخواست مشتری

 

بهترین حالت فروش شترمرغ پرواری تحویل روی باسکول در شهرمبدا میباشد.

پرورش شترمرغ زنده پرواری

یکی از بخش های پرورش شترمرغ ، تولید شترمرغ زنده پرواری میباشد در این حالت افرادی با تهیه جوجه شترمرغ در سنین مختلف از یک روزگی تا سه ماهگی بسته به مهارت اقدام به پرورش شترمرغ میکنند.
بهترین حالت برای بار اول خرید جوجه دو یا سه ماهه میباشد در این حالت باکمترین ریسک تلفات جوجه مواجه هستند ولی با توجه به خرید در سن بالاتر ،قیمت بیشری بابت خرید جوجه شترمرغ پرداخت می کنند در این حالت سود بسیارکمتری نصیب انها میشود.
ولی بهترین حالت ،خرید جوجه یک ماهه با کیفیت از یک مزرعه مطمین که تمام مسایل بهداشتی را رعایت کند می باشد.

قیمت شترمرغ زنده پرورای

عوامل موثر بر کیفیت شترمرغ زنده پرواری

انتخاب جوجه

شرایط اب وهوای خاص در مناطق مختلف کشور باعث شده تا در تمام سال جوجه تولید شده وبه بازار عرضه شوددرنتیجه شترمرغ زنده پرواری همیشه در دسترس  می باشد.
ولی عدم شناخت صحیح نژادها با توجه به اقلیم و اب وهوای منطقه، عدم مدیریت در بدو ورود شترمرغ  به ایران ، طراحی غیر اصولی تاسیسات بدون در نظر گرفتن شرایط جوی همه و همه سبب بروز مشکلاتی شده اند که بر کیفیت جوجه تولیدی تاثیر گذاشته اند.
غلاوه بر موارد فوق کیفیت جوجه خوب به دو عامل اساسی زیر بستگی دارد.

 1. کیفیت تخم
 2. محیط جوجه کشی

مشخصات جوجه با کیفیت

 • هوشیاری
 • داشتن پرهای درخشان
 • پاهای سالم و قوی
 • نداشتن ادم و تورم

 فضای مورد نیاز برای پرورش شترمرغ بسیار حایز اهمیت میباشد .
فضای مورد نیاز از تولد جوجه تا پایان دوره پرورش در جدول زیر آورده شده است.

قیمت شترمرغ زنده پرواری

آب مورد نیاز:
جوجه شترمرغ در طول شبانه روز به آب سالم نیاز دارند. این موضوع را باید در طراحی لانه ها در نظر داشته باشید که احتمالا تأمین آب، هزینه ای را به شما تحمیل خواهد کرد. در آب و هوای سرد، ممکن است نیاز به نصب آبگرمکن هایی باشد تا دمای آب را برای همه پرنده ها در ۲۰ درجه سانتیگراد ثابت نگه دارد و صرفا یخ نزدن آب کافی نیست.
شترمرغ ها علاقه زیادی  به نوشیدن آب در حین غذا خوردن دارند که این عمل موجب کثیف شدن سریع آب می شود و بنابراین باید به طور منظم آب تمیز در اختیارشان قرار گیرد. پرنده ها نیاز مداوم به آب دارند و همین بر مصرف غذای خشک تأثیر می گذارد. آب بسیار سرد یا گرم مصرف آب را تحت تأثیر قرار داده و اغلب موجب کاهش مصرف غذا می شود.

تغذیه شترمرغ:

قیمت شترمرغ پرواری

قیمت غذای شترمرغ پرواری

هزینه غذا ۶۰% تا ۷۰ % کل هزینه پرورش شترمرغ را تشکیل می دهد اگر این واقعیت در اغازشروع به کار پرورش به درستی درک شود و از ابتدای کار درست برنامه ریزی شود در انتهای دوره پرورش که مصرف خوراک چندین برابر می شود به مشکل برخورد نخواهند کرد ولی  متاسفانه پرورش دهندگان قدیمی و جدید حداقل آگاهی را از این موضوع دارند.
یک جیره خوب باید دارای موارد زیر باشد.

 •  علوفه نظیر یونجه برای تأمین فیبر با کیفیت: انتخاب وخرید یونجه بسیارمهم است یونجه ای که ۲۰% آن به گل نشسته باشد بسیار مناسب است.
 •  غلات نظیر ذرت برای تأمین انرژی :در خرید ذرت باید ازمیزان رطوبت وسالم بودن ان مطمین باشید بطوریکه اگر دست خود را در ات فرو کردید وخارج کردید کمترین مقدار سفیدی وگرده روی دست شما بجا بماند همچنین دانه های ذرت سالم و بدون شکستگی باشند.
 • منبع پروتئینی نظیر کنجاله سویا
 • مواد معدنی
 • ویتامین ها
 • سایر افزودنیها نظیر اسیدهای آمینه و مخمر

کارگر مزرعه: یکی دیگر از عوامل موفقیت در پرورش شترمرغ انتخاب کارگر میباشد ،رعایت بهداشت بخصوص توسط کارگر امری مهم میباشد. هنچنین بهتر است کارگر همیشه با لباس با رنگ مشخص در بین جوجه ها رفت و امد داشته باشد تا از وارد شدن استرس به جوجهای شترمرغ جلوگیری شود.قیمت شترمرغ زنده پرواری

قیمت هر کیلو شترمرغ پرواری

قیمت هایی که در بازار های خرید و فروش در خرید شترمرغ و یا این که در خریداری کردن انواع گوشت های مختلف مشاهده می کنند شاید بالا تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش باشند.
در این صورت هم بسیاری از مشتری ها که قصد خرید شترمرغ و یا این که دیگر گوشت های موجود در بازار های خرید را داشته باشند نتوانند به خوبی خرید های خود را انجام دهند و در این زمینه هم دچار مشکل می شوند.

بهتر است بدانید که در این میان که ما به شما یکی از بهترین شرکت های فعال در این زمینه را معرفی می کنیم، این شرکت قیمت هر کیلو شترمرغ و هم چنین برای گوشت های مختلف در نظر گرفته است بسیار ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد و می توان ارزان ترین قیمت هر کیلو شترمرغ را در این شرکت مشاهده کرد.

قیمت هر کیلو شترمرغ پرواری

سفارش خرید شترمرغ

در رابطه با خرید شترمرغ باید بدانید که یکی از بهترین راه و روش های خرید این است که آن ها را به صورت عمده خریداری کنید.
چرا که در خرید و فروش های عمده این نوع محصولات و هم چنین دیگر محصولات موجود در بازار های خرید و فروش قیمت هر کیلو شترمرغ بسیار ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد.

بهتر است بدانید که با توجه به این که قیمت هر کیلو شترمرغ در خرید های عمده ارزان تر می باشد به این علت هم معمولا همه افراد خرید های خود را به صورت عمده انجام می دهد و حتی دیده شده است که پس از خریداری کردن، اقدام به فروش آن ها می کنند و در این زمینه هم فعالیت می کنند و درآمد های بسیار بالا تری را برای خود کسب می کنند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت شترمرغ پروار شده از مزرعه

عرضه شترمرغ های پرورشی با قیمت شترمرغ پروار شده برای افرادی انجام می شوند که …