فروش شترمرغ
خانه / روغن شترمرغ / قیمت روغن شترمرغ | فروشنده آن در مشهد

قیمت روغن شترمرغ | فروشنده آن در مشهد

 قیمت روغن شترمرغ در بازار ایران  تفاوت های بسیاری دارد و این تفاوت قیمت به عواملی بستگی دارد ؛از جمله این عوامل:شیوه روغن کشی،کیفیت چربی،قیمت چربی،میزان تقاضا،میزان عرضه،مجوز های لازم و ..می باشد.

روغن شترمرغ از جمله روغن هایی است که فواید بسیاری دارد و ایرانیان و رومیان باستان از آن به عنوان زیبایی و دارویی در درمان سوختگی و زخم استفاده میکنند.

کارخانه های تولید این روغن در (مشهد) از بزرگترین مراکز تولید کننده روغن شترمرغ و  از واحد های صنعتی فعال در این زمینه محسوب می شوند که روغن  اصل را تولید می کنند،خرید روغن شتر مرغ خالص توسط فروشندگان آن در شهر مشهد نسبت ب شهرهای دیگر ب راحتی امکان پذیر است بنابراین کارخانه ها و فروشندگان روغن شترمرغ  در این شهر  آمادگی همکاری با واحدهای بازرگانی و تاجران این محصول در کشور را داشته و شرایط فروش خوبی را به آنها ارائه می کنند.

قیمت روغن شترمرغ | فروشنده آن در مشهد

قیمت روغن شترمرغ

قیمت روغن شترمرغ قیمت روغن شترمرغ با توجه به میزان اهمیت تولید کنندگان در زمینه ی ارائه روغن با بهترین کیفیت تعیین می شود.یکی از نکاتی ک تولیید کنندگان  باید آن را مورد اهمیت قرار دهند ،(کیفیت چربی) در این روغن است.در واقع می توان گفت ویژگی هایی وجود دارد که با کیفیت چربی رابطه مستقیم دارد بنابراین در قیمت این روغن هم اثر می گذارد. این ویژگی ها عبارت است از:

 • تازگی چربی
 • شیوه نگهداری تا زمان روغن کشی
 • تغذیه شترمرغ ذبح شده
 • سن شترمرغ
 • و…

به طور کلی با توجه به شرایط عرضه ،قیمت چربی شتر مرغ دچار تغییراتی شده است.به عنوان مثال در زمستان یک مقدار ،چربی شتر مرغ گران می شود و در تابستان هم  به دلیل نگداری سخت آن ،قیمتش یک مقدار کاهش می یابد.؛نکته ی حائز اهمیت این است که :نوسان قیمت چربی هم در قیمت روغن اثر گذار است ولی این تاثیر پذیری در قیمت روغن  بسیار ناچیز و اندک می باشد.

همچنین یکی دیگر از نکاتی ک برای تولید روغن خالص باید مورد اهمیت واقع شود :(شیوه روغن کشی)است؛امروزه از روش های مختلفی برای روغن کشی شترمرغ استفاده می شود و متداولترین آن ها :استفاده از روش حرارت غیر مستقیم است که از آب استفاده می شود ؛روش دیگر:حرارت مستقیم است که به دلیل از بین رفتن خاصیت چربی آن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد؛روش دیگری هم وجود دارد که در آن هیچ گونه حرارتی وجود ندارد ،این روش به دلیل وجود دانه های چربی و اظافه های دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد.

بهترین شیوه روغن کشی:روشی است که کلیه خاصیت ها در آن حفظ می شود و اثر بسیار مطلوبی را از خود نشان می دهد ولی این روش تا کنون در هیچ کجای جهان مورد استفاده قرار نگرفته است.

و نکته ی سوم که در تولید این روغن باید به آن توجه شود اینکه:(مجوز های روغن شترمرغ)است که وجود یا عدم وجود آن بر  تقاضای خرید اثر می گذارد و باعث افزایش قیمت می شود؛همچنین سبب می شود که متقاضیان خرید روغن های بدون مجوز را کاهش دهد بنابراین قیمت روغن های فاقد مجوز هم کاهش می یابد.

به طور کلی با توجه به عواملی که در بالا توضیح داده شد هر روغنی با توجه به کیفیت و شیوه فرآوری آن قیمت گذاری می شود.

یکی از روش هایی که موجب می شود از قیمت های متفاوت  این روغن آگاهی  پیدا کنیم :تهیه لیست قیمت روغن شترمرغ است.که میزان اطلاعات مارا نسبت به هزینه ای که باید بابت خرید بهترین و مرغوب ترین روغن پرداخت کنیم، افزایش می دهد.قیمت روز روغن شترمرغ در کارخانه ها نسبت به فروشگاه ها و بازارهای شهری متفاوت است؛و این تفاوت با توجه به میزان  خالصی و ناخالصی و تغلبی بود آن شکل می گیرد.

تولیدی انواع روغن شترمرغ با بهترین کیفیت

تولیدی انواع روغن شترمرغ با بهترین کیفیتبرای تولید انواع روغن شترمرغ با بهترین کیفیت باید از اصول روغن کشی که در کتب سنتی آمده است پیروی کرد و موازین بهداشتی را در فرآوری این روغن  رعایت کرد ،بدین جهت بدیهی است که زمان روغن کشی هم بالا می رود.

یکی از مهم ترین سوال ها این است :چه  استاندارد هایی از سوی تولیدی ها باید رعایت شود تا روغن مرغوب و با کیفیت تولید شود؟به طور کلی می توان گفت اغلب تولیدی ها چربی تازه را از کشتارگاه های مطمئن خریداری می کنند تا بتوانند روغن اصل را تولید کنند،این مسئله به اندازه ای اهمیت دارد که می تواند یک برند در بازار را بسیار محبوب یا منفور کند.

بسیاری از ما برای تشخیص دادن روغن شترمرغ خالص مشکل داریم و نمی دانیم برای جداسازی آن از نمونه های تغلبی چگونه عمل کنیم،این روغن  خواص بسیار زیادی دارد و در کمتر ماده ای چنین خواصی همچون:

 1. رفع جوش
 2. رفع التهاب و… دیده می شود.

ولی متاسفانه عده ای متغلب دست به تولید روغن های تغلبی زده اند و آنها را وارد بازار کرده اند ،بنابراین مشخص کردن خالصیت و اصلیت آن  اهمیت به سزایی دارد،به همین منظور از جمله مشخصات روغن شترمرغ خوب و مرغوب را به طور مختصر توضیح می دهیم :

 • این روغن در دمای اتاق باید به حالت مایع باشد و هیچ ماده ی جامدی در آن دیده نشود.
 • روغن شترمرغ اصل بوی خاص خودش را دارد که از این طریق می توان خوب و مرغوب بودن آن را مشخص کرد.
 • این روغن جذب خیلی سریعی دارد و حد اکثر در مدت “۷دقیقه”جذب پوست می شود و نیازی به شستن ندارد.
 • یکی دیگر از نکاتی که می توان به آن اشاره کرد رنگ آن است که در هوای سرد به صورت جامدِسفید رنگ و در دمای معمولی(اتاق)به رنگ زرد و طلایی دیده می شود.

بهترین روغن شترمرغ ایرانی ،روغنی است که  دارای ویژگی هایی  باشد که  در بالا بیان شد و  چربی مورد استفاده در آن کاملا طبیعی و مرغوب باشد ،از طرفی دیگر  مارک آن برای بیشتر خریداران اهمیت زیادی دارد زیرا بر اساس آن می توانند به سطح  کیفیت آن دست یابند و از آن مصرف کنند.

بهترین مارک روغن شترمرغ به منظور تاثیر گذاری آن بر روی زیبایی مورد اهمیت واقع شده است،همچنین برند های متفاوتی در بازار  در اختیار متقاضیان قرار گرفته شده است.

شرکت های پخش برای جذب و حفظ مشتریان خود،مرغوب ترین روغن را عرضه می کنندو به دلیل اینکه اغلبِ مردم بهترین برند را خریداری می کنند فروشندگان و شرکت های پخش تلاش بر این را دارند که  محصولات درجه یک را در اختیار مشتریان قرار دهند.

خرید و فروش روغن شترمرغ به صورت جزئی و عمده

خرید و فروش روغن شترمرغ به صورت جزئی و عمدهبرای خرید و فروش روغن شتر مرغ چه به صورت عمده و چه به صورت جزئی باید میزان اثر گذاری آن، مورد توجه خریداران قرار بگیرد.امروزه عرضه انواع روغن شترمرغ را توسط شرکت های مختلفی می توان دید که این روغن را تولید و به بازار عرضه می کنند،خرید و فروش روغن شتر مرغ رابطه مستقیمی با میزان کیفیت آن دارد ،هرچه با کیفیت تر باشد مشتریان بیشتری را جذب می کند و خرید آن با سهولت بیشتر  امکان پذیر می گردد.

بازارهای شهر های مختلف، روغن شتر مرغ خالص را به طور عمده از تولید کنندگان این محصول خریداری و آن را به مشتریان عرضه می کنند،قیمت عمده روغن شترمرغ و میزان خالصیت آن توسط نمایندگی های این محصول ،سبب می شود که طی چندین مرتبه برای تامین روغن با مشتریان خود همکاری کنند و موجب محبوبیت و اعتبار  بین آنها شوند.متاسفانه به دلیل وجود مراکزی که روغن غیر استاندارد تولید  و بین مردم عرضه می کنند اعتماد بسیاری از خریداران را از بین برده است ؛بنابراین:

خرید عمده روغن شترمرغ به گونه ای شده است که اکثر متقاضیان برای خرید سعی در ارتباط گرفتن با نمایندگی هایی دارند که محصولات با کیفیتِ عالی را تولید کنند و معتبر تر هستند.

در نتیجه:تولید کنندگان این محصول می توانند به راحتی به پخش  عمده روغن شترمرغ بپردازند و پاسخگوی سفارشات بسیاری باشند.

بازار روغن شترمرغ مرغوب در کشور

بازار روغن شترمرغ مرغوب در کشورامروزه روغن شترمرغ در بازار به عنوان یکی از پر مصرف ترین محصولات طبیعی شناخته شده است که به منظور اهداف گوناگونی یا به صورت خام یا به صورت محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار به فروش می رسد؛بازار روغن شترمرغ مرغوب در کشور به گونه ای است که از نظر قیمت، نسبتا مناسب است و می توان آن را در قالب های مختلفی همچون کرم ،ژل یا … تهیه کرد.

یکی دیگر از دلایلی که تقاضا برای خرید این محصول را افزایش داده است خاصیت درمانی آن است که می توان برای درمان مشکلات زیادی همچون :درد زانو،درد گردن،درد کمر،رفع زخم بستر یا … از آن  استفاده نمود.هنگامی که تولید کننده ای تصمیم به صادرات روغن شترمرغ دارد بایستی روغنی را به خریدار خارجی پیشنهاد دهد که سطح خالصیت بالایی داشته باشد،بنابراین این نمایندگی ها تلاش بسیار زیادی در این زمینه دارند که اثر مرغوبیت این روغن کم نشود و انتخابی مناسب برای صادرات باشد.

مرکز فروش روغن شترمرغ

مرکز فروش روغن شترمرغ مرکز فروش روغن شترمرغ ،بیشتر در بازار های دامِ ایران می باشد که همیشه در عرضه محصولات با کیفیت پیشرو بوده است و جزء یکی از مراکز خوب کشور محسوب می شود.

امروزه با پیشرفت علم نیاز است که ایران در عرضه محصولات از فناوری های جدید استفاده کند با این وجود، مراکز تولید این محصول ،دستگاه های خود را به روز کرده اند و روغنی با کیفیت بالا را تولید می کنند.

باید دقت داشته باشید که برای خرید محصولات آرایشی شترمرغ با سطح کیفیت بالا و اصل به مراکز معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید.

فروشگاه معتبر روغن شترمرغ در تهران

فروشگاه معتبر روغن شترمرغ در تهرانیکی از مسائل مهم در زمینه خرید بهترین روغن شتر مرغ ،مراجعه به فروشگاه های معتبری است که تمامی مراحلِ تولید یک روغن شترمرغ مرغوب را طی کرده اند و استانداردهای لازم را کاملا رعایت کرده اند.

با توجه به بررسی های انجام شده و میزان خریداران این محصول، می توان شرکت”هیوا”را به عنوان فروشگاه معتبر روغن شترمرغ در تهران نام برد که محصولات آن مورد تایید قرار گرفته است. امروزه برندهای شرکت هیوا توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است.

از جمله برندهایی ک کیفیت خوبی دارد:روغن شترمرغ دکتر زرقانی است که از محصولات شرکت مزرعه مروارید  می باشدو حدودا ،وزن این روغن معادل ۳۰۰سی سی است که تاثیر مطلوبی بر شادابی پوست و بهبود بیماری های پوستی دارد.

شرکت توزیع روغن شترمرغ

شرکت توزیع روغن شترمرغ با توجه به اینکه روغن شترمرغ خارجی با مارک های مختلف به بازار عرضه می شود،قطعا شرکت توزیع روغن شترمرغ باید با  برند های معتبر و درجه یک فعالیت کند؛در این صورت خواهد توانست که فعالیت خود را گسترش دهد.

در حال حاطر بیشتر شرکت های توزیع کننده روغن شترمرغ با عرضه برندهای خارجی با کیفیت توانسته اند فعالیت خود را رونق دهند و در بازار شهر های مختلف فعالیت کنند،شرکت اسپادانا با نام مخفف شده ی (صبا)در سال ۲۰۱۲میلادی با استفاده از تجربه چندساله نیروهای متعهد در صنعت شترمرغ تاسیس شد.

بلافاصله بعد از تاسیس و ثبت فعالیت این شرکت در امور پرورش ،بازرگانی، محصولات جانبی شترمرغ مانند:کرم،روغن بهداشتی و … به فعالیت خود ادامه می دهد.این شرکت یکی از معروف ترین شرکت های فعال در این زمینه بوده و بر بازار خرید و فروش این صنعت در استان و کشور اشراف دارد.

خرید روغن شترمرغ نصف قیمت

خرید روغن شترمرغ نصف قیمتخرید روغن شترمرغ نصف قیمت بستگی به عوامل گوناگون و میزان کیفیت و نوع فروشنده آن دارد،اکثر اوقات هنگامی که خریدار روغنی را به تعداد بیش تری سفارش می دهد،؛فروشنده آنرا نصف قیمت حساب می کند که در این موارد،هزینه به تعداد روغن درخواستی مربوط می شود؛گاهی هم به دلیل اینکه روغن درصد کیفی بالایی ندارد فروشنده آنرا با قیمت کمتر از نمونه ی اصل ،آن را می فروشد.

برخی از افراد به دلیل مهیا بودن شرایط و امکاناتشان ،خود مشغول تهیه و تولید روغن شترمرغ یا کرم های حاصل از آن می شوند که با هزینه های نسبتا کمتر و با مواد طبیعی بدون ضرر امکان پذیر می گردد.

درست کردن کرم و روغن شترمرغ مقرون به صرفه،بسیار آسان است ولی در عین مقرون به صرفه بودن فواید زیادی را هم شامل می شود.اگر چربی شترمرغ به صورت غیر حرفه ای مایع شود،آلودگی موجود در آن ممکن است سبب ایجاد حساسیت شود و طبیعی واصل  بودن آنرا کاهش دهد.می توان گفت:ارزان قیمت ترین روغن شترمرغ روغنی است که مرغوبیت بالایی ندارد و تهیه و خرید چنین موردی تایید نمی شود.

مراکز تهیه روغن شترمرغ

مراکز تهیه روغن شترمرغ کارخانه های تولید انواع روغن شترمرغ از مهم ترین مراکز تهیه این روغن محسوب می شوند ،کارخانه ایوانکی گرمسار، اولین مرکز تولید این محصول در غرب آسیا است که با ۱۵میلیار ریال سرمایه گذاری ایجاد شده است؛این مرکز چربی به دست آمده از شترمرغ را به محصولات صادراتی ارز آور تبدیل می کند.

همچنین روش هایی وجود دارد ک  می توانیم  با استفاده از روغن شترمرغ به تهیه کرم آن در( منزل) بپردازیم .

فهرست موارد استفاده از روغن شترمرغ

فهرست موارد استفاده از روغن شترمرغ روغن شترمرغ ماده ای ضد التهاب برای پوست است که کاملا جذب پوست می شود و دارای اسید های ضروری مفید برای بدن است.

این روغن به عنوان ماده ی نرم کننده در لوازم آرایشی استفاده می شود که به طور خلاصه فهرست موارد استفاده از روغن شترمرغ و کاربرد هایی که دارد را بیان می کنیم:

 1. برای(تقویت فولیکول های مو) از آن استفاده می شود.
 2. این روغن سبب تحریک مژه ها و در نتیجه رشد آنها می شود.
 3.  برای از بین بردن اثرات پیری در پوست مورد استفاده قرار می گیرد.
 4. برای درمان اثر زخم و اگزما و کاهش درد ماهیچه ها از آن استفاده می شود.

البته علاوه بر فواید بسیار زیادی که دارد مضراتی را هم به دنبال دارد؛برخی از مضرات روغن شترمرغ شامل:

 • تورم سر
 • پوست ریزی
 • و حساسیت در برخی از بیماران  می شود.

کیفیت بالای روغن شترمرغ به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای روغن شترمرغ به چه عواملی بستگی دارد؟کیفیت بالای روغن شترمرغ به عوامل بسیاری بستگی دارد که از مهم ترین آنها می توان به مرغوبیت  میزان چربی آن اشاره کرد،علاوه بر کیفیت چربی این روغن ،هرچه تولید این روغن در جهت استاندارد های تعیین شده   باشد ،کیفیت محصول به دست آمده بیشتر می شود به گونه ای که اصالت آن تضمین می شود.

هنگامی که تولیید کننده، موقع  ارائه محصول خود تنها مبنای تولیدش را درصد کیفیت قرار دهد و در این زمینه گام بردارد،طبیعتا یک ماده ی مرغوب را میان مردم به اشتراک می گذارد و بازدهی خودش را چندین برابر افزایش می دهد.

روغن شترمرغ ۵۰۴۰ با کیفیت_روناک از جمله مارک های خوب است که در بازار موجود می باشد؛این برند ارائه شده دارای پروانه تولید بهداشتی می باشد که بر روی محصول درج شده است. 

از چه مکان هایی می توان روغن شترمرغ را خریداری کرد

از چه مکان هایی می توان روغن شترمرغ را خریداری کردروغن شترمرغ را می توان از مکان های مختلفی خریداری کرد ،اگر بخواهیم این محصول را با قیمت منا تر و با کیفیت تضمینی تر خریداری کنیم می توانیم به کارخانه ها یا شرکت هایی ک این روغن را تولید می کنند مراجعه کنیم که معمولا این نوع خرید به صورت عمده انجام می شود.

علاوه بر کارخانه های تولیدی می توان از فروشگاه ها یا داروخانه ها این محصول را خریداری نمود؛ لازم به ذکر است که خرید آنلاین روغن شترمرغ روشی دیگر برای تهیه آن است که به راحتی امکان پذیر می باشد.

هنگامی که متقاضی تصمیم به خرید روغن شترمرغ را دارد و می خواهد به صورت اینترنتی عمل کند ،در مرحله اول بایستی اطلاعات کافی را درمورد خرید خود و محلی که می خواهد از آن خریداری کند به دست آورد،در نتیجه از میزان طبیعی بودن محصولات آن فروشگاه آگاه می شود و در نهایت اقدام ب خرید می  کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن شترمرغ هیوا | بازار فروش آن در تهران

روغن شترمرغ از حدود ۳۰۰۰ هزار سال پیش توسط مصریان، رومیان و آفریقایی ها مورد استفاده قرار می گرفته و بیشتر کاربرد آرایشی داشته است. به طوری که راز جذابیت و زیبا

دیدگاهتان را بنویسید