فروش شترمرغ
خانه / تخم شترمرغ / قیمت بروزتخم شترمرغ نطفه دار بصورت عمده

قیمت بروزتخم شترمرغ نطفه دار بصورت عمده

تخم شترمرغ نطفه دار را ازکجا و چگونه باید خریداری کرد؟تشخیص تخم نطفه دار از بی نطفه چگونه می باشد ؟تعیین قیمت بروز فروش تخم شترمرغ نطفه دار بر عهده کدام ارگان می باشد؟
با ورود تعدادی شترمرغ از کشور آفریقا به ایران ودر شهر همدان ، اولین مزرعه شترمرغ شروع بکار کرد و امروز بعد از حدود ۲۵ سال در اکثر مناطق کشور افراد زیادی مشغول پرورش این حیئان جالب هستند .

شترمرغ بزرگترین پرنده بی پرواز می باشد که بزرگترین تخم موجود در جهان را می گذارد .یک تخم شترمرغ گاها تا ۲ کیلوگرم وزن دارد .
شترمرغ بیشتر بصورت خانواده وبا ترکیب یک شترمرغ نر و دو شترمرغ ماده نگهداری می شود تا تخمهای حاصل شده نطفه داری خوبی داشته باشند

قیمت تخم شترمرغ نطفه دار

قیمت تخم شترمرغ نطفه دار

قیمت تخم شترمرغ نطفه دار براساس میزان نطفه داری و تضمین ارائه شده از سوی مزرعه دار مشخص می شود .بعضی مزارع تخم شترمرغ را با تضمین صددرصد می فروشند به این معنی که بازائ تخمهای بی نطفه مجددا تخم تحویل می دهند که البنه شرایط دارد.

بسیاری از مزارع هم فروش تخم شترمرغ نطفه دار را درهم واز یک کنار برمبنای نطفه داری ۷۰ درصد می فروشند.
با توجه به نوسان در قیمتهابهتر است قبل از اقدام به خرید از طریق تماس تلفنی یا واتساپ با کارشناسان ما از قیمت روز آگاه شوید

روش تشخیص تخم شترمرغ نطفه دار از بی نطفه

پس از تخمگذاری مولدها که عمدتا در بعدازظهر اتفاق می افتد بلافاصله پس از خشک شدن لایه ژلاتینی روی تخم باید توسط کارگر مزرعه جمع آوری شود بادقت تمیز و ضدعفونی شده و به اتاق انبارش تخم منتقل می شود که درشرایط  دمایی و رطوبت خاصی قابل نگهداری تا ۱۰ روز می باشد.
پس از ورود تخم داخل دستگاه که دما روی ۳۶٫۳ و رطوبت بین ۱۶ تا ۲۰ درصد تنظیم شده باشد ۱۵ روز زمان میبرد تا جهت تعین نطفه داری آماده شود .جهت تعیین نطفه داری به یک چراغ قوه خوب نیاز دارید تا با نور انداختن به داخل تخم مشخص می شود.

در تشخیص تخخم نطفه دار پس از نوردهی به تخم ها اگر نطفه در تخم تشکیل شده باشد یک حلقه سیاهرنگ در داخل تخم دیده می شود ودر غیر اینصورت تخم روشن وبدون هیچ لکه ای می باشد
تشخیص تخم شترمرغ نطفه دار

صادرات تخم شترمرغ نطفه دار

با افزایش تعداد مزارع شترمرغ مولد در کشور تولید تخم و جوجه افزایش چشمگیری داشته است که باعث شده علاوه بر بازار داخل کشور به دنبال صادرات تخم نطفه دار به کشورهای دیگر به خصوص کشورهای همسایه باشند.از طر فی به دلیل قیمت مناسب این محصول در ایران نسبت به سایر کشورهای تولید کننده شترمرغ مشتریان کشورهای دیگر رغبت زیادی جهت خرید آن از مزارع ایران دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین سایت خرید عمده تخم شترمرغ تازه

بهترین سایت برای خرید عمده تخم شترمرغ تازه باید توانایی تامین هر حجمی از شترمرغ …