فروش شترمرغ
خانه / روغن شترمرغ / صادرات روغن شترمرغ | پخش عمده آن در کشور

صادرات روغن شترمرغ | پخش عمده آن در کشور

استفاده از گوشت و پوست و فرآورده های به دست آمده از انواع دام و طیور همواره در زندگی بشر رواج داشته است. یکی از پرندگانی که علاوه بر مصرف خوراکی طی سال های اخیر استفاده های دارویی متعددی داشته است، شر مرغ است.

شتر مرغ نوعی پرنده بی پرواز است که در اصل بومی کشور آفریقا بوده است و بزرگترین پرنده زنده دنیا محسوب می گردد. غذای اصلی این پرندگان گیاهان هستند. شتر مرغ اهلی که از طیور پرورشی پر مصرف است دارای ویژگی های خاصی است. این پرنده قدرت متابولسیمی بسیار بالایی دارد و به این جهت به سرعت غذا را تبدیل به انرژی میکند، رشد بسیار سریعی دارد، عمر بالایی دارد و توانایی تولید مثل در آنها بسیار بالاست. به سبب همین عوامل شترمرغ یکی از سودآورترین پرندگان پرورشی در جهان است. از شتر مرغ محصولات متفاوتی تهیه می گردد از آن جمله:

 1. گوشت قرمز شترمرغ بسیار کم چرب است، کلسترول پایینی دارد. سرشار از آهن و ویتامین است و از نظر طب سنتی دارای طبیعت گرم و خشک دارد. این گوشت علاوه بر مفید بودن برای تمامی افراد خصوصاً افراد دارای چربی خون بالا، در مبتلایان به فقر آهن بسیار مفید است. گوشت شترمرغ سرشار از روی، فسفر، نیاسین، تیامین، ویتامین B6 و B12 است و بسیار سریع می پزد.
 2. استفاده دیگر از شترمرغ پوست آن است. پوست این پرنده نرم، لطیف و در عین حال بسیار مقاوم است و برای تولید انواع کیف و کفش استفاده می شود.
 3. مغز شترمرغ در درمان آلزایمر و ام اس بسیار مؤثر است.
 4. از بافت موجود در زانوی شترمرغ برای تولید دستگاه های مخابراتی و الکترونیکی بهره برداری میشود.
 5. قرنیه شتر مرغ قابل پیوند با قرنیه انسان است.
 6. روغن شترمرغ از بی نظیرترین روغن های برگرفته از حیوانات است و خواص بی نظیری دارد. این روغن سرشار از امگا۳،۶ و ۹ است.

امروزه با گسترش آگاهی ها و بررسی های علمی، خواص شتر مرغ برای همگان آَشکار شده است و در بسیاری از مناطق دنیا مزارع بزرگ پرورش شترمرغ راه اندازی شده است در کشور ما نیز پرورش شتر مرغ از اقبال بالایی برخوردار است. در ایران آقای پرویز نیامنش را به نوعی آغازگر پرورش شتر مرغ می دانند که سال های زیادی را صرف راه اندازی و بهبود حرفه پرورش این پرنده در ایران نموده است. در حال حاضر بالغ بر ۲۵۰ مزرعه پرورش شترمرغ در کشور فعالند و ایران پس از آفریقای جنوبی بزرگترین تولید کننده گوشت شترمرغ در جهان است. با این وجود به دلیل تقاضای بالای داخلی صادرات ما در بخش گوشت اندک است. اما صادرات روغن شترمرغ، تخم و پوست آن فعال است. 

پرورش شترمرغ علاوه بر آسانی به سرمایه بالایی نیاز ندارد و می تواند به عنوان شغلی پردرآمد و ارزآور مورد توجه قرار گیرد. در حال حاضر تجارت روغن شترمرغ در بین محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک بسیار ارزآور و مهم است. 

صادرات روغن شترمرغ | پخش عمده آن در کشور

بازار روغن شترمرغ در تهران

بازار روغن شترمرغ در تهرانتهران یکی از بزرگترین پرورش دهندگان شترمرغ در کشور است. انواع مصحولات و فرآورده های برگرفته از شترمرغ مانند روغن شترمرغ صادراتی و درجه یک، گوشت قرمز و پوست شترمرغ توسط مزارع پرورش این پرنده و تولیدهای مرتبط با مصحولات طیور تولید و به بازار عرضه می گردد. در کشور ما با توجه به تبلیغات پوچ و عدم آگاهی مردم، بسیاری از افراد برای درمان انواع دردهای مفاصل یا مشکلات مربوط به پوست و مو متوسل به روغنها، ماسک ها و تسکین دهنده های تولید شده در خارج از کشور که پایه ای شیمیایی دارند می گردند. این محصولات خارجی علاوه بر عدم کیفیت بالا قیمت های گزافی دارند و از ارزش درمانی بسیار پایینی برخوردار هستند. در حالی که کشور ما یکی از بزرگترین تولیدکننگان محصولات ارگانیک و درمانی مانند روغن شترمرغ است که پایه ای کاملا طبیعی دارد و علاوه بر خواص بی نظیر، از قیمت بسیار پایینی نسبت به پمادها، ماسک ها و روغن های خارجی برخوردار است. بازار روغن شتر مرغ در تهران بسیار فعال می باشد. این محصول با روشی کاملا بهداشتی و ارگانیک با روش تبدیل چربی به روغن تولید می گردد و انواع روغن مرغوب به دست می آید. 

شرکت توزیع و پخش روغن شترمرغ در کشور

شرکت توزیع و پخش روغن شترمرغ در کشورطی سال های اخیر و با اطلاع رسانی های عمومی نسبت به خواص محصولات ارگانیک مانند روغن شترمرغ این محصول خریداران بسیاری پیدا کرده است. شرکت های معتبر بسیاری در سراسر ایران به کار تولید روغن طبیعی شتر مرغ مشغول هستند و محصولاتی با کیفیت در پکیجی مناسب را تولید می نمایند. هم چنین شرکت های توزیع و پخش روغن این پرنده،  پخش خرده و پخش عمده روغن شترمرغ را انجام می دهند. علاوه بر شرکت های توزیع و پخش روغن شترمرغ در سراسر کشور، فروشگاه های اینترنتی که با تولیدی های معتبر ارتباط دارند عرضه روغن شترمرغ با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در دستور کار قرار داده اند تا تمامی هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشورمان بتوانند به این محصول دسترسی پیدا کنند. 

کارخانه تولیدی روغن شترمرغ در تهران

کارخانه تولیدی روغن شترمرغ در تهرانبرندها و شرکت های تولیدی زیادی در تهران و شهرستان ها مشغول تولید انواع روغن های گیاهی و حیوانی هستند. روغن های شترمرغ در کشور ما به روش های متعددی تولید می گردند. روغن های تولیدی در برخی شرکت ها تنها درصدی کمی از این روغن را دارا هستند و حاوی موارد دیگری هستند. یکی از کارخانجات تولیدی روغن شترمرغ در تهران شرکت روجا می باشد. این کارخانه تولید روغن شترمرغ محصولات خود را به روشی کاملا ارگانیک و بهداشتی تهیه می نماید. روغن شترمرغ روجا محصولی گیاهی از لابراتورهای آرایشی بهداشتی روجا است و از جدیدترین محولات این شرکت محسوب می شود. به دلیل وجود محصولات کپی و فیک در بازار که از روی برندهای معتبر کپی برداری می شوند هنگام خرید این محصول، باید به مشخصات و علائم شرکت توجه نمود تا محصولی اصیل و با کیفیت خریداری شود. این شرکت به عنوان شرکت صادرات روغن شترمرغ در ایران فعالیت می نماید. می توان گفت روغن شترمرغ روجا بهترین روغن شترمرغ ایرانی در بازار است و بسیار مرغوب می باشد. 

خرید روغن شترمرغ نصف قیمت

خرید روغن شترمرغ نصف قیمت همواره خرید محصولی با کیفیت و در عین حال با قیمتی منصفانه برای تمامی خریداران مهم است. روغن های شتر مرغ در کشور ما توسط برندها و شرکت های آرایشی بهداشتی تولید می گردد و با توجه به اینکه ایران دومین کشور پرورش دهنده شترمرغ است، تولید انبوه فرآورده های شترمرغ باعث شده است قیمت تمام شده این محصولات ارزان باشد. روغن شترمرغ ارزان و با کیفیت توسط بسیاری از شرکت ها تولید و به بازار مصرفی عرضه میگردد. مجتمع پرورش روغن شترمرغ، علاوه بر تولید گوشت با کیفیت شترمرغ، سایر مواد اولیه برای تهیه انواع لوازم بهداشتی و درمانی مانند روغن های مو و  روغن های ماساژ با بهترین کیفیت را به شرکت های تولیدی لوازم آرایشی بهداشتی ارگانیک عرضه می دارد. برای خرید روغن شترمرغ نصف قیمت می توانید با گروه بازرگانی ما همراه باشید. 

خواص و کاربرد روغن شترمرغ

خواص و کاربرد روغن شترمرغمشخصات روغن شترمرغ درجه یک را می توان اینگونه خلاصه نمود:

 1. روغن شترمرغ با کیفیت در دمای معمولی حالت مایع دارد. هر روغن شترمرغی که در دمای اتاق جامد است روغن مرغوبی نیست.
 2. روغن شترمرغ مرغوب در حالت جامد(در یخچال) سفید رنگ و در دمای اتاق زرد رنگ است.
 3. هیچگونه مواد جامدی نباید در روغن مرغوب شناور باشد. اما وجود رسوبات در ته ظرف روغن طبیعی است. در تمامی روغن های ارگانیک وجود رسوب در ته ظرف طبییعی است.
 4. جذب روغن شترمرغ اصل بر روی پوست به سرعت صورت می گیرد. برای جذب آن تنها بین ده تا بیست دقیقه زمان لازم است.
 5. روغن شتر مرغ اصل هیچ نشانه ای بر روی پوست باقی نمی گذارد به این معنا که کاملا جذب پوست می شود و نیازی به شست و شوی آن نیست. 

 بنابراین توضیحات تشخیص روغن اصل کار آسانی میباشد.

روغن شترمرغ دارای خواص ویژه و بی نظیری می باشد. از جمله خواص بی نظیر روغن شترمرغ می توان به این موارد اشاره نمود:

 • حاوی اسیدهای چرب ضروری مانند امگا سه، شش و نه است.
 • سرشار از ویتامین های گروه B است.
 • حاوی اسیدهای آمینه فراوانی است.
 • دمای ذوب آن پایین است، به سرعت جذب پوست می شود و منافذ پوستی را مسدود نمی کند.
 • لایه بردار و جوان کننده پوست است.
 • به دلیل اسیدهای چرب غیر اشباع شده شبکه فیبری پوست را بهبود می بخشد.
 • ضد چروک و پیری پوست صورت و گردن است.
 • خشکی لب ها، کبودی زیر چشم ها و جای لک ها و زخم های پوستی را بهبود می بخشد.
 • ترک های پوستی مانند ترک های پاشنه پا، ترک های ناشی از رژیم عای لاغری و ترک های بارداری را به سرعت بهبود می بخشد.
 • از قوی ترین ترمیم کننده ها در رفع اسکارهای ناشی از زخم، سوختگی و جوش است.

ارزان ترین روغن شترمرغ در بازار

ارزان ترین روغن شترمرغ در بازارروغن های شترمرغ تولید شده توسط برندهای متفاوت، با توجه به کیفیت متریال اولیه، میزان استفاده از چربی های شترمرغ، و نحوه تولید و فرآوری دارای قیمت های متفاوتی هستند. روغن شترمرغ برخی از برندها با توجه به تولید انبوه در عین داشتن کیفیتی بالا دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و خرید آنها مقرون به صرفه می باشد. مرکز پیش رو برای رفاه حال خریداران و مصرف کنندگان عزیز ارزان ترین روغن شترمرغ موجود در بازار را ارائه می نماید. 

فروشندگان روغن شترمرغ وارداتی و ایرانی

فروشندگان روغن شترمرغ وارداتی و ایرانیبا توجه به اینکه در سال های اخیر توجه عموم مردم به استفاده از محصولات ارگانیک در تمامی حوزه ها خصوصا لوازم بهداشتی و آرایشی بیشتر شده است تقاضای خرید این محصولات نیز بسیار بالا رفته است. حجم تولیدات داخلی از تقاضا بسیار بالاتر است و علاوه بر محصولات ایرانی که توسط شرکت های معتبر داخلی تولید می گردد روغن های وارداتی نیز در کشور به فروش میرسند. نحوه خرید روغن شترمرغ علاوه بر مراجعه به فروشگاه های سنتی و عطاری ها، فروشگاه های عرضه لوازم بهداشتی و آرایشی و داروخانه ها، بصورت اینترنتی نیز هست و خرید به روش آنلاین نیز بسیار معمول است. 

موارد مصرف روغن شترمرغ

موارد مصرف روغن شترمرغروغن شتر مرغ مصارف بسیار زیادی دارد. از جمله آنها می توان موارد ذیل را نام برد:

 1. تولید انواع بالم ها و کرم های ضد ترک لب.
 2. تولید انواع صابون های ضد لک و ضد پیری پوست.
 3. تولید انواع شامپوهای ضد ریزش مو و برای تقویت مو.
 4. تهیه انواع لوسیون های بدن.
 5. ساخت انواع کرم های بدن مانند کرم ضد ترک پوست، کرم های ضد پیری، کرم های ضد چروک و خطوط.
 6. تهیه انواع کرم ها و پمادهای ضد سوختگی و اسکار.
 7. تولید ضدآفتاب های گیاهی.
 8. تولید روغن های رگانیک ماساژ.
 9. تهیه انواع روغن و ماسک های تقوت کننده مو.
 10. تولید انواع کرم ضد ترک دست و پا.
 11. تهیه انواع پمادهای تسکین دهنده دردهای مزمن و شدید مفاصل مانند آرتروز، زانو درد، سیاتیک و رماتیسم.
 12. تولید انواع کرم ها و پمادهای برطرف کننده دردهای شدید ناشی از کوفتگی و کشیدگی ماهیچه ها و عضلات بدن مانند رگ به رگ شدن و در رفتگی.

بزرگترین بازار روغن شترمرغ در ایران

بزرگترین بازار روغن شترمرغ در ایرانروغن شترمرغ در بازارهای متعدد مستقر در سطح شهرها و بازارهای آنلاین به فروش می رسد. مرکز فروش روغن شترمرغ پیش رو، با ارائه بهترین روغن های شترمرغ تولید شده در شرکت های معتبر داخلی، در جهت رفاه حال هموطنان عزیز فعالیت می نماید. در این مرکز شما قادر خواهید بود انواع روغن های شتر مرغ با کیفیت های متفاوت و رنج قیمت های مختلف را بصورت آنلاین خریداری نمایید و درب منزل تحویل بگیرید. 

صادرات روغن شترمرغ به قیمت کارخانه

صادرات روغن شترمرغ به قیمت کارخانهاز آنجا که ایران اولین و بزرگترین پرورش دهنده شتر مرغ در سطح آسیا و دومین تولید کننده شترمغ در سطح جهان است، گوشت شترمرغ و محصولات وابسته به شترمرغ در کشور ما بصورت وسیع تولید و توزیع می گردد. روغن شترمرغ تولید شده در شرکت های ایرانی و از جمله شرکت روجا بهترین برند روغن شترمرغ در سطح جهان محسوب می شود. صادرات روغن شتر مرغ به قیمت کارخانه توسط مرکز ایرامو به کشورهای همسایه مانند عراق انجام می پذیرد. همچنین کشورهای اروپایی نظیر آلمان از خریداران محصولات ایرانی هستند.

شرکت واردات روغن شترمرغ در ایران

شرکت واردات روغن شترمرغ در ایرانبه جهت مراودات اقتصادی وسیع بین ایران و کشورهای مختلف، برخی از تولیدات و فرآورده های شترمرغ مانند کرم ها، لوسیون ها، و روغن شترمرغ از کشورهایی مانند آفریقای جنوبی به کشور وارد می شود. برندهای وارداتی بصورت کاملاً قانونی و زیر نظر مراجع ذی صلاح از گمرکات قانونی وارد کشور می گردند و علاوه بر ایجاد مبادلات اقتصادی، تنوع انواع محصولات و لوازم آرایشی بهداشتی را بالا می برند. 

بزرگترین کشورهای تولیدکننده روغن شترمرغ

بزرگترین کشورهای تولیدکننده روغن شترمرغپرورش شترمرغ در سطح انبوه هنوز در بسیاری از کشورهای دنیا اجرا نشده است. پس از آفریقای جنوبی، ایران بزرگترین تولید کننده و پرورش دهنده این پرنده است. مزارع بسیار زیادی در ایران به پرورش شترمرغ مشغول هستند. ایران، آفریقای جنوبی و هند از بزرگترین تولید کنندگان روغن شتر مرغ در سطح جهان هستند که محصولات تولیدی آنها به بسیاری از کشورهای جهان صادر می شود و در ساخت بسیاری از لوازم بهداشتی مانند صابونها، شامپوهای و لوسیون ها به کار میرود. 

عمده فروش روغن شترمرغ مرغوب ایرانی

عمده فروش روغن شترمرغ مرغوب ایرانیمرکز فروش شترمرغ و و محصولات وابسته ایرامو انواع روغن های شتر مرغ را بصورت عمده به فروش می رساند. در هنگام خرید عمده این محصولات علاوه بر قیمت، لازم است به کیفیت روغن و نوع بسته بندی و پکیج بندی محصول توجه گردد. خریداران عزیز برای اطلاع از قیمت عمده روغن شترمرغ می توانند با کارشناسان و متخصصان فروش ما درارتباط باشند. مسیرهای ارتباطی مرکز فروشگاهی ما در سایت درج شده است. علاوه بر کسب مشاوره در زمینه انواع روغن تازه و روغن شترمرغ دست دوم می توانید از نحوه ارسال کالا نیز مطلع گردید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روغن شترمرغ اصل | بزرگترین وارد کننده آن در کشور

روغن شتر مرغ از جمله روغن هایی می باشد که خواص مختلفی را دارا می باشد. در حال حاضر استفاده از روغن شتر مرغ زیاد صورت می گیرد. دیده می شود که این نوع از روغن از

دیدگاهتان را بنویسید