فروش شترمرغ
خانه / گردگیر پر شتر مرغ / سفارش خرید گردگیر پر شترمرغ

سفارش خرید گردگیر پر شترمرغ

گردگیر پر شترمرغ از محصولات پرطرفدار در بین خانم ها برای تمیز کردن اجسام تزیینی است. در تولید این نوع گردگیرها استفاده از پرهای سالم شترمرغ اهمیت زیادی در کیفیت نهایی آنها دارد. با توجه به افزایش سفارش برای خرید جدیدترین گردگیرهای پر طبیعی، شناخت مراکز تولیدی می تواند افزایش رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.

سفارش خرید گردگیر پر شترمرغ

نحوه تولید گردگیر پر شترمرغ

نحوه تولید گردگیر پر شترمرغ استفاده از گردگیرهای طبیعی نسبتاً به مدل های مصنوعی و پلاستیکی مزیت هایی مانند تمیزکاری بهتر سطوح را به همراه دارد و هیچ گونه آلرژی ایجاد نمی کند. یکی از این محصولات گردگیر پر شترمرغ نام دارد که به آن داستر نیز می گویند. برای تولید این ملزومات پرکاربرد تهیه پر شترمرغ کاملاً سالم و بلند اهمیت زیادی در کیفیت نهایی آن دارد.

برای این منظور ابتدا پرهای سالم را جدا کرده و سپس شستشو می دهند. بعد از خشک شدن پرها، پایه ها و قسمت های اضافی آن را جدا کرده و به صورت دسته های چند عددی با طول یکسان کنار یکدیگر قرار می دهند. با استفاده از یک دستگاه نیمه اتوماتیک، انتهای پر را بر روی یک قالب دایره ای مانند قرار می دهند و از نخ های پلاستیکی مقاوم جهت فیکس کردن آن استفاده می کنند.

بعد از چند دور پیچدن نخ سپس یک دسته دیگر پر شترمرغ به دسته اول اضافه کرده و آن را می پیجند. در نهایت گردگیر آماده شده برای رنگ آمیزی و نصب دسته چوبی یا پلاستیکی روانه مرحله بعدی تولید می شوند. همانطور که اشاره کردیم هر چقدر که سایز و طول پرهای بکار رفته در تولید یکدست تر باشد، کیفیت گردگیر نیز بهتر خواهد بود.

فروش عمده گردگیر پر شترمرغ

فروش عمده گردگیر پر شترمرغ از گردگیر پر شترمرغ علاوه بر تمیز کردن سطوح خانه، برای کتابخانه ها، فروشگاه ها، اماکن مذهبی و مساجد نیز استفاده می کنند. کارآیی بیشمار این محصول پر طبیعی سبب شده تا شاهد افزایش میزان تقاضا برای خرید آن باشیم. مدل های رنگ شده بیشترین میزان فروش جهت تمیزکاری را دارند. با این حال گردگیرهای پر شترمرغ که رنگ نشده باشد جنبه تزیینی نیز دارند.

خرید و فروش گردگیر یا بوستر شترمرغ با قیمت رقابتی برای خریداران عمده و مراکز صادراتی اهمیت زیادی دارد. کارخانه های تولیدی، همواره این محصولات را به صورت بسته بندی چند عددی عرضه می کنند که قیمت آنها متناسب با نرخ پر شترمرغ، هزینه های تولیدی و رنگرزی تعیین می کنند. از این رو خرید عمده یا تکی آنها معمولاً با نوسان قیمتی همراه است.

اگر قصد خرید عمده و سفارش انواع گردگیر پر شترمرغ جهت صادرات را دارید، برای تهیه از مراکز تولیدی با قیمت کارخانه می توانید از طریق نمایندگان این مرکز اقدام به ثبت سفارش کنید. ارسال غیر حضوری و آماده سازی زمینه های صادرات با بسته بندی های حرفه ای بخشی از خدمات فروشندگان این مرکز هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم گردگیر پر شتر مرغ طبیعی

خرید مستقیم گردگیر پر شتر مرغ طبیعی در درجه اول توسط تولید کنندگان انجام می گیرد. از این رو اگر خریدار و فروشنده گردگیر پر شتر مرغ هستید، بهتر است خرید مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید