فروش شترمرغ
خانه / روغن شترمرغ / روغن شترمرغ هیوا | بازار فروش آن در تهران

روغن شترمرغ هیوا | بازار فروش آن در تهران

روغن شترمرغ از حدود ۳۰۰۰ هزار سال پیش توسط مصریان، رومیان و آفریقایی ها مورد استفاده قرار می گرفته و بیشتر کاربرد آرایشی داشته است. به طوری که راز جذابیت و زیبایی کلئوپاترا ملکه مصر را در استفاده مداوم از روغن شترمرغ دانسته اند.

از بهترین روغن شتر مرغ میتوان به روغن شترمرغ هیوا اشاره کرد که عامه پشند هست .

خرید روغن شترمرغ هیوا در مکان های عمومی و بازار ها امکان پذیر است و لیست قیمت روز روغن شترمرغ هیوا همواره در اکثر مکان ها برای پرفروشان ثبت شده است .

عصاره روغن شترمرغ هیوا حاوی اسیدهای چرب ضروری امگا  ۳ و ۶ و ۹ است که مورد نیاز بدن انسان بوده و بدن قادر به ساختن این اسید‌های چرب ضروری نیست و باید از بیرون بدن تامین شود. همچنین این روغن یکی از موثرترین روغن های درمانی جهان است که به دلیل ریز مولکول بودن آن با سرعت فوق العاده‌ای بر روی پوست پخش و از طریق منافذ پوست کاملا جذب بدن می‌شود. این روغن کاربردهای متنوعی از قبیل دارویی، بهداشتی و زیبایی پوست دارد که در ادامه به آن اشاره می شود.

روغن شترمرغ هیوا | بازار فروش آن در تهران

خرید روغن شترمرغ هیوا به قیمت ارزان

خرید روغن شترمرغ هیوا به قیمت ارزاناز خواص انواع روغن شترمرغ در بازار میتوان به موارد زیر اشاره کرد

رفع چین و چروک با روغن شترمرغ

روغن شترمرغ چین و چروک های پوست را بهبود بخشیده و در صورت مصرف حداقل روزی سه بار پس از یک هفته تاثیر آن قابل مشاهده خواهد بود. خانم های بارداری که تازه وضع حمل کرده اند اگر میخواهند چین وچروک های بدنشان سریعتر مرتفع شود بهتر است روزانه هر چند بار که میتوانند روغن را روی پوست چروک خورده مالش دهند.
رفع لکه های پوستی

استفاده روزانه روغن شترمرغ لکه های پوستی را مرتفع و شادابی پوستی ایجاد میکند . البته لکه های قدیمی زمان نسبتا بیشتری برای بهبودی نیاز دارند و البته باید پیش از مالش روغن، محل مورد نظر را با آب و صابون کاملا شستشو داده و همچنین حداقل روزی سه بار مالش روغن را تکرار کنید .
تسکین درد

مالش روزانه حداقل سه بار روغن شترمرغ برای تسکین دردهای عضلانی ، استخوانی ، آرتروز و …… بسیار مفید بوده و همچنین باعث رفع اسپاسم های عضلانی میشود . بیشترین مصرف این روغن در این موارد میباشد ، متاسفانه آموزش صحیح استفاده از آن برای مصرف کننده ها داده نمی شود و همین امر موجب تاثیر دیر و کم میشود ، متعاقبا نارضایتی مصرف کننده را در پی دارد .
رفع جوش

جوش های دوران جوانی که باعث ناراحتی افراد جوان و نوجوان میشود و یا جوش های ناشی از مصرف گرمی بیش از حد، همه با مصرف و مالش این روغن بهبودی چشمگیری ایجاد میشود . بخصوص اگر پیش از مالش روغن ، محل جوش ها را با آب و صابون شستشو داده باشند و روزانه چندین بار این کار را تکرار کنند .
بهبودی زخم

تمامی زخم هایی که رگ ها و تاندون ها وسیستم عصبی را مختل نکرده اند و صرفا نیاز به بخیه سطحی دارند ، با مالش این روغن سریعا ترمیم میشوند . هر چه تعداد دفعات مالش روغن را بیشتر باشد ترمیم هم سریعتر حادث خواهد شد .
ترمیم سوختگی

انواع سوختگی ها و یا ناشی از تشعشعات را میتوان با استفاده از این محصول ترمیم نمود ، برای این منظور روزانه سه بار پس از شستشو با آب و صابون حداقل توصیه می شود .
دفع مار با روغن شترمرغ

یکی از خاصیت های روغن شترمرغ دفع مار میباشد ، اگر روغن را به اطراف خانه ای بزنید هیچ ماری به آن خانه نزدیک نخواهد شد .این خاصیت تاکنون نادیده گرفته شده است و هیچ کس به آن اشاره ای هم نکرده است ، البته احتمالا از این خاصیت بی اطلاع بوده اند .

    این خاصیت روغن شترمرغ در کتب قدیمی طب سنتی ایران توسط اطبای مشهور ذکر شده و مورد استناد پزشکی میباشد.

لطافت و جوانی پوست

اگر میخواهید پوستی جوان ولطیف داشته باشید و در پوست شما آثار پیری دیده نشود، بهترین کار استفاده مداوم از این روغن است، وجود امگا ۳ ، ۶ و ۹ در این روغن آنچنان لطافتی به پوست شما میدهد که همه خواهان دانستن سر جوانی شما باشند.  کلئوپاترا ملکه مصر در تاریخ به جوان ماندن مشهور است و سر او استفاده مداوم و مالش همه روزه این روغن بوده است.

حتما شما هم شنیده اید که:” برای نرمی پوست از گلسیرین استفاده کنید “. شاید تجربه استفاده از آن را داشته باشید ، پس بهتر است بدانید که ماندگاری لطافت در استفاده از این روغن ، بیشتر از لطافت در استفاده از گلسیرین است . به عبارتی در یک دوره دو ماهه استفاده از هر یک از این دو لطیف کننده، پس از قطع استفاده از آنها، پوستی که از گلسیرین استفاده کرده است به سرعت به حالت اولیه باز میگردد ، ولی استفاده از این روغن چون پوست را به جوانی بازمی گرداند ، مدت زمان خیلی بیشتری در حالت لطافت باقی خواهد ماند .

صادرات روغن شترمرغ به خاورمیانه

صادرات روغن شترمرغ به خاورمیانهصادرات روغن شترمرغ هیوا،تجارت روغن شترمرغ هیوا،عرضه روغن شترمرغ هیوا ، فروش روغن شترمرغ هیوا، قیمت روغن شترمرغ هیوا و قیمت عمده روغن شترمرغ هیوا از جمله مواردی هستند که تاثیر بسزایی در بهبود فرآیند فروش این روغن در سراسر کشور دارند .

روغن هیوا جز ارزان ترین روغن شترمرغ در تهران به شمار می رود که خرید و دسترسی به آن بسیار آسان است .

موارد استفاده از روغن شترمرغ

موارد استفاده از روغن شترمرغ مشخصات روغن شترمرغ درجه یک

روغن شترمرغ امروزه با کیفیتی اعلا و درجه یک و همچنین با استاندارد ترین متد ها تولید و در معتبر ترین آزمایشگاه های تخصصی بعمل می آید و همچنین بصورت خام یا در محصولات بهداشتی آرایشی به خریداران عرضه می گردد.
روغن شترمرغ یک روغن و محلول بدست آمده از شترمرغ است که حاوی اسید های چرب ضرور یو کمیاب ترین ریزمغذی هاست و سرشار از ویتامین می باشد. این روغن چرب و مفید و همچنین کمیاب تنها روغن در طبیعت است که از شترمرغ بدست آمده و با بهترین شیوه های عصاره گیری از غدد چربی پوست شترمرغ فرآوری و استخراج شده است.
هم اکنون این روغن را می توانید با کیفیتی اعلا و درجه یک بصورت خام تهیه کنید و در بازسازی و زیباسازی پوست بدن از آن مصرف کنید یا اینکه برای درد مفاصل آن را بکار برید.
در این راستا برخی از شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی هم با بکار گرفتن روغن اصل شترمرغ شامپو، صابون یا کرم و دیگر صنایع را تولید می کنند که هریک از این محصولات خود در زیباسازی پوست و تسکین دردهای مفصلی بهترین کاربرد را دارند.

بازار فروش روغن شترمرغ در تهران

بازار فروش روغن شترمرغ در تهرانروغن شترمرغ هیوا ۵۰۴۰ در زمینه بهبود به علت وجود مواد تسکین دهنده است .

این روغن شترمرغ غنی از اکسیژن است و به همین علت است که در محل مورد استفاده و یا صدمه دیده باعث افزایش گردش جریان خون و در نتیجه کاهش درد می شود . در حقیقت روغن شترمرغ رازی از رازهای آفرینش است چراکه تنها روغن ریزمولکولی است که هم در تسکین و مدیریت درد و هم در امداد رسانی و بازسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد . اثزبخشی روغن شترمرغ بستگی به عوامل متعدد از جمله سن، وزن و نیاز فرد دارد .

قیمت جهانی روغن شترمرغ

قیمت جهانی روغن شترمرغ ینترنتی روغن شترمرغ امکان خرید عمده این محصول در هر حجمی به راحتی وجود خواهد داشت.
البته در فروش عمده روغن شترمرغ از طریق سایت قیمت عمده این محصول برای مشتریان محاسبه می شود.
قیمت عمده روغن شترمرغ کاملا به حجم سفارش مشتریان، شرایط بازار و قیمت جهانی روغن شترمرغ بستگی دارد.
برخی از سایت های اینترنتی در واقع خاصی اقدام به ارائه جشنواره های فروش ویژه نموده و تخفیفات فروش بسیار عالی را برای مشتریان در نظر می گیرند.

بهترین مارک روغن شترمرغ در ایران

بهترین مارک روغن شترمرغ در ایرانروغن شترمرغ همانطور که مستحضر شدید توسط چندین مارک و برند گوناگون عرضه می شود که همگی بصورت اصل ارائه شده و در قالبمحصولات متنوعی بفروش می رسند.
یکی از مشهورترین مارک ها امگا پنج است که این محصول از روغن اصل شترمرغ تولید شده و با ملیت فرانسوی به بازار های جهانی روانه شده است. روغن شترمرغ الکوان نیز یک برند و مارک مشهور دیگر می باشد که در قالب شامپوی بدن عرضه می گردد و بهترین تقویت کننده پوست به حساب می آید.
مارک اکلاس یک برند مطرح دیگر است که در زمینه تولید روغن شترمرغ و محصولات تولید شده از آن سابقه ای درخشان دارد و امروزه بصورت اینترنتی می توان تمامی محصولات اکلاس را تهیه کرد.
پرولایف مارکی جهانی و معروف از روغن شترمرغ و محصولات بهداشتی ست و علاوه بر محصولات بهداشتی به تولید روغن ضد درد شترمرغ هم می پردازد.
پرمون هم مثل دیگر برند ها دارای محصولات بهداشتی و درمانی گوناگون است که تمامی محصولاتش را از روغن اصل شترمرغ بدست آورده و در اختیار مشتریان قرار داده است.
تری او نیز از مشهورتین برند هاست و روغن شترمرغ تولید شده را از بهترین و جوان ترین طیور پروشی بدست آورده است و هم بصورت خام و هم در قالب محصولات درمانی این روغن را عرضه می دارد.
بطور کلی چندین مارک دیگر هم در این راستا فعالیت دارند و به عرضه روغن اصل و مرغوب شترمرغ می پردازند که لیست کامل این شرکت ها را می توانید از طریق سایت های معتبر بدست آورید و ما نیز برخی ازین مارک ها را در ادامه نام می بریم که برخی ازین مارک ها عبارتند از:

    جنتالین
    پانا
    پلینی
    تسکین
    شفا
    حکیم تهرانی
    روجا
    روناکریلاکو
    زیت لایف
    زاور
    تسکو
    بهدیس
    مهرگان
    گلدن نایس
    لام آنژو
    لامانجو
    معجزه

بازرگانی روغن شترمرغ درجه یک در ایران

بازرگانی روغن شترمرغ درجه یک در ایرانتوزیع روغن شترمرغ هیوا در کشور از روش های زیر صورت میگیرد:

_روغن شترمرغ هیوا در داروخانه   
_شرکت تولیدی روغن شترمرغ هیوا    
_کارخانه روغن شترمرغ هیوا    
_صابون روغن شترمرغ هیوا

لیست قیمت روز روغن شترمرغ هیوا

لیست قیمت روز روغن شترمرغ هیواقیمت شترمرغ نوسانات زیادی دارد . قالبا بستگی به کیفیت بسته بندی و مجوز بهداشتی و حجم آن دارد.همانطور که قبلا گفته شد ، روغن حاصل از چربی های داخل حفره شکمی و ما بین گوشت و پوست ،ارزان و در دسترس همه است .قیمت آن از ۱۰ هزار تومان شروع شده و در برخی موارد تا ۱۰۰ هزار تومان هم به فروش میرسد.

حال باید گفت بهترین روغن شترمرغ یعنی محصولی که از قلم شتر مرغ بدست می آید بسیار گران بوده و هیچ جا دیده نمی شود،مگر به صورت سفارش ، که آن هم هر کسی امکانات تهیه آن را ندارد. در صورتی که کسی آنرا عرضه کند قیمت آن در ظروف ۶۰ سی سی حدود ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود.

بزرگترین وارد کننده روغن شترمرغ در کشور

بزرگترین وارد کننده روغن شترمرغ در کشور

خواص زیبایی عصاره روغن شترمرغ هیوا

– لایه‌بردار و جوان کننده پوست

– نرم کننده، روشن کننده و ضدلک قوی

– بهبود شبکه فیبری پوست به دلیل دارا بودن اسیدهای چرب غیراشباع

– صاف کننده و از بین برنده خطوط و چروک‌های پوست صورت و گردن

– کمک به بهبودی خشکی لب و کبودی و تورم زیر چشم

– ترمیم کننده جای جوش و آکنه

– قوی‌ترین برطرف کننده ترک‌های پاشنه پا و ترک‌های بعد از زایمان و ترک‌های چاقی و لاغری

– ترمیم کننده جای زخم، سوختگی، بخیه و مشکلات گوشت اضافه
خواص دارویی عصاره روغن شترمرغ هیوا

– درمان زخم‌ها و کبودی‌ها، بریدگی‌ها و خراشیدگی‌های سطح پوست

– ترمیم سوختگی‌های شدید و خفیف

– درمان زخم بستر و نیش حشرات و خاصیت آنتی‌هموروئیدی

– برطرف کننده ناراحتی‌ها و التهابات پوستی از قبیل تبخال، تاول، اگزما، پسوریازیس و قانقاریا

– تسکین دردهای شدید و مزمن مفاصل مانند کمر‌درد، آرتروز، زانو‌درد، رماتیسم و سیاتیک

– برطرف‌کننده درد‌های ناشی از کوفتگی و کشیدگی ماهیچه‌ها و عضلات از قبیل در رفتگی و رگ‌به‌رگ شدن
خواص بهداشتی عصاره روغن شترمرغ هیوا

– تسریع در بهبود خارش پوست و آفتاب‌سوختگی

– بازسازی سلول‌های از بین رفته پوست ناشی از شرایط جوی و استرس

– بهترین روغن برای ماساژ به منظور رفع خستگی و آرامش عضلات و افزایش جریان خون

– حالت‌دهنده و تقویت‌کننده مو‌های ضعیف و پرپشت کننده مو‌های ابرو و مژه

– محافظت از پوست از طریق حفظ چربی و رطوبت طبیعی پوست

– رفع خشکی پوست

 

گروه تامین کننده روغن شترمرغ هیوا

گروه تامین کننده روغن شترمرغ هیوا

مواد تشکیل دهنده روغن شتر مرغ

این روغن از چربی های شترمرغ گرفته می شود و برای کاهش درد ، بهبود پوست های چروک شده ، بهبود زخم و … به کار می رود. اما به صورت خوراکی نیز می توان از آن استفاده نمود. این روغن به دلیل ریز مولکول بودن به سرعت و کاملا جذب پوست انسان میگردد، مولکول های روغن شترمرغ با مولکول های بدن انسان آنقدر هماهنگی دارد که پس از چند دقیقه هیچگونه اثری از چربی روی پوست نمی ماند و روغن کاملا به داخل پوست نفوذ میکند ، همین خاصیت باعث تاثیر سریعتر و بهتر این روغن میشود .

چربی های قابل استفاده برای روغن شترمرغ

روغن شترمرغ معمولا از چربی های داخل حفره شکمی و یا چربی های مابین گوشت و پوست تهیه میگردد . البته اگر از این نوع چربی ها استفاده شود خاصیت خوبی دارد به شرط اینکه روغن در دما و شرایط مناسب تهیه گردد ( روغن های موجود در بازار از این نوع روغن میباشند ) . ولی با کیفیت ترین روغن شتر مرغ روغن بدست آمده از قلم شترمرغ است و این نوع روغن بسیار گران و پرهزینه و همچنین بسیار اندک میباشد .

ارائه کننده روغن شترمرغ هیوا در کشور

ارائه کننده روغن شترمرغ هیوا در کشورتاثیر روغن شترمرغ بر شادابی پوست

 روغن شترمرغ حاوی اسید های چرب ضروری نظیر امگا ۳، ۶، ۹ و نیز برخی ویتامینها (نظیر ویتامین A) و اسید های آمینه است که در حفظ سلامت و طراوت پوست بدن انسان تاثیر به سزایی دارد.

 

 ترکیب اسید های چرب موجود در روغن شترمرغ شباهت بسیار زیادی به اسید های چرب موجود در پوست انسان دارد و حتی مولکول های آن کوچکترند و نقطه ذوب آن ها پائین است، لذا سرعت نفوذ آن به پوست انسان بسیار بالاست و بر خلاف سایر کرم های پوستی رایج، منافذ پوستی را مسدود نمی کند.

 این خصوصیات موجب شده تا از روغن شترمرغ برای تولید انواع محصولات آرایشی بهداشتی نظیر لوسیون ها، شامپو ها، کرم ها و صابونها استفاده گردد. البته از روغن خالص شترمرغ نیز می توان به صورت موضعی استفاده نمود.

 روغن شترمرغ از زمان های بسیار قدیم برای بهبود بیماری های پوستی مانند درماتیت، اگزما، پسوریازیس و … و نیز سایر مشکلات پوستی مانند لکه های قرمز روی پوست، خراشیدگی ها، خشکی پوست، سوختگی های سطحی، آفتاب سوختگی، ترک لب ها، موهای خشک و … کاربرد داشته است.

نمایندگی پخش روغن شترمرغ هیوا در تهران

نمایندگی پخش روغن شترمرغ هیوا در تهرانروغن شتر مرغ هیوا در سراسر جهان و شهرهای مختلف نمایندگی های پخش جداگانه ای دارد که از سرشناس ترین های آن شرکت آفتاب می باشد .

این شرکت در زمینه های مختلف پخش مواد بهداشتی علاوه بر روغن شتر مرغ فعالیت دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روغن شترمرغ اصل | بزرگترین وارد کننده آن در کشور

روغن شتر مرغ از جمله روغن هایی می باشد که خواص مختلفی را دارا می باشد. در حال حاضر استفاده از روغن شتر مرغ زیاد صورت می گیرد. دیده می شود که این نوع از روغن از

دیدگاهتان را بنویسید