فروش شترمرغ
خانه / روغن شترمرغ / روغن شترمرغ | سفارش آن به صورت عمده

روغن شترمرغ | سفارش آن به صورت عمده

روغن شترمرغ 

روغن شترمرغ یکی از مرغوب ترین روغن های موجود در بازار می باشد. قبل از خرید روغن شترمرغ لازم است آگاهی کاملی در مورد این روغن داشته تا بتوانبد نمونه اصلی را از نمونه های تقلبی تشخیص دهید. 

تاریخ بومیان استرالیایی نشان دهنده است که، مصرف روغن شتر مرغ و فراورده های روغن شتر مرغ توسط آن هابه ده ها هزار سال قبل برمی گردد، بومیان این منطقه از روغن شترمرغ برای تسکین درد و کمکبه درمان سریع تر زخم ها استفاده نموده اند، علاوه بر این محافظت از پوستشان در مقابل آب و هوای سخت و نور آفتاب از این روغن استفاده می کردند. روش های درمان ان ها شاما آویزان کردن پوست یک شترمرغاز درخت برای جمع آوری روغن و یا پیچاندن بیماران در یک پوست تازه کشتار شده شترمرغ استفاده می کردند. در هر دو مورد برای تبدیل کردن چربی به روغن شترمرغ کاتالیزوز نور خورشید است. بومیان استرالیا روغن شتر مرغ را به اروپاییان به عنوان یک ضد آفتاب طبیعی و مرطوب کننده ی پوست معرفی کردند، مصرف روغن شترمرغ در بین درمان های طبیعی زیادی که ساکنان استرالیا فراگرفته بودند، دیده شده است. مصرف این روغن در مناطق کوهستانی رایج تر بوده که از ان در درمان بسیاری از بیماری ها همچون: بافت اسیب دیده، سوختگی های سطح پوست، اختلالات پوستی و خشکی پوست استفاده می شده است. امروزه کهروغن شتر مرغ مورد توجه بیشتری قرار گرفته است، تصور می شود این روغن کشف جدیدی است ، ولی باید گفت که روغن شتر مرغ درمانی باستانی برای بسیاری از بیماری های جامعه ی مدرن امروزیست، اثر بخشی و قدرت روغن شتر مرغ در اجزاء تشکیل دهنده این محصول می باشد و آن چیزی جز اسید های چرب غیر اشباع (ضروری) نیست، روغن شتر مرغ عمیثاً به غشا میانی پوست نفوذ می کند. 

شرکت های تولید کنننده روغن شترمرغ امروزه انواع فرآورده های دیگر بهداشتی نیز از این محصول تهیه و عرضه می کنند. 

خرید آنلاین روغن شترمرغ نیز به صورت اینترنتی از وب سایت شرکت ها و انواع فروشگاه های آنلاین معتبر نیز امکان پذیر می باشد، و به این ترتیب با صرف کمترین زمان و انرژی این روغن را سفارش و خریداری نموده، و درب منزل تحویل داده می شود. 

روغن شترمرغ | سفارش آن به صورت عمده

سفارش عمده روغن شترمرغ

سفارش عمده روغن شترمرغخرید عمده روغن شترمرغ 

روغن شتر مرغ یکی از تولیدات بسیار طبیعی و موثری است که از چربی صد در صد خالص به دست می آید. بی شک هر چقدر ناخالصی روغن شتر مرغ کمتر باشد، می توان گفت محصولی بهتر بوده و به صورت اصل به دست آمده است. این روغن در گذشته از دیگر کشور ها تهیه شده و در بازار ایران عرضه می شده اند. اما در حال حاضر بخش قابل توجهی از روغن های موجود در بازار توسط شرکت های ایرانی تولید شده و در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد. 

شرکت های بزرگ و معتبر روغن شتر مرغ به منظور حذف افراد سود جو از بازار و ایجاد دسترسی بسیار خوب برای خریداران روغن شتر مرغ، محصولی درجه یک و با کیفیت را در بازار عرضه داشته تا هر خریدار با توجه به نیاز خود روغن را به صورت عمده خریداری کند. روغن شتر مرغ عرضه شده توسط این شرکت ها به صورت کاملاً مکانیزه تولید شده و بهترین تاثیر گذاری را خواهد داشت. از همین رو در حال حاضر با خریداران مختلف از سراسر کشور همکاری دارند. 

فروشنده روغن شترمرغ با کیفیت

فروشنده روغن شترمرغ با کیفیت بی تردید یکی از مهم ترین دلایلی که سبب می شود یک نمایندگی فروش روغن شترمرغ بتواند در میان مشتریان محبوب شود، عرضه ی روغن اصل و درجه یک است. زیرا با توجه به اینکه مراکز زیادی هستند که روغن را به فروش می رسانند و اغلب آن ها محصولاتی غیر استاندارد و بی کیفیت را عرضه داشته، سبب بی اعتمادی خریداران می شود. به همین دلیل اغلب خریداران عمده این محصول سعی در ارتباط گرفتن با نمایندگی هایی دارند که همیشه به فروش انواع روغن شترمرغ با کیفیت و درجه یک می پردازند و نیاز بازار را تامین می کنند، و می توانند سفارشات زیاد را به راحتی پاسخ دهند. روغن شترمرغ ارزان قیمت نسبت به سایر مراکز فروش را قطعا می توان ار نمایندگیهای معتبر فروش ان تهیه کرد. 

ارائه کننده انواع روغن شترمرغ

ارائه کننده انواع روغن شترمرغخواص و موارد مصرف روغن شتر مرغ : 

 • روغن شتر مرغ لایه بردار، جوان کننده پوست و صاف کننده خطوط چروک می باشد. 
 • اسید های چرب ضروری در آن برای رشد و بهبود سلول ها مفید است. 
 • رشد ناخن ها را تقویت کرده و باعث جلوگیری از خشکی و شکنندگی ان ها می شود. 
 • خاصیت ضد التهابی و ضد قارچی دارد. 
 • این روغن مناسب برای ماساژ رفع خستگی، آرامش دهنده ی عضلات و افزایش دهنده ی جریان خون می باشد. 
 • جلوگیری و برطرف کننده ی خشکی پوست می باشد. 
 • برطرف کننده ی جوش های صورت و لکه های پوستی است. 
 • ترمیم کننده ی سریع ترک های کف و پاشنه ی پا، زانو و آرنج است. 
 • استفاده از این روغن در ترمیم سوختگی های مختلف از جمله سوختگی ناشی از تشعشعات و آفتاب سوختگی موثر است. 
 • برای جلوگیری از اثرات زیان بار انواع محصولات آرایشی که عمدتاً از مواد شیمیایی و حساسیت زا تولید شده اند، مفید می باشد. 
 • تسکین دهنده ی درد های استخوانی و مفاصل ( آرتروز، درد زانو، رماتیسم )، درد های عضلانی، کوفتگی و کشیدگی تاندون ها و پیچ خودردگی. 

مراکز معتبر پخش روغن شترمرغ در تهران

مراکز معتبر پخش روغن شترمرغ در تهراناغلب مراکز و شرکت توزیع روغن شترمرغ در شهر تهران به دلیل همکاری مستقیم با مشتریان خود، نیازشان را با بهترین محصول تامین خواهند کرد. تولید و پخش این محصول در بازار تهران حساسیت زیادی دارد ، زیرا هم فعالیت در آن مهم بودهو هم باید با تولید کننده های مختلف دیگر نیز رقابت کنند. بنا براین به همین دلیل رقابت بالا در این عرصه بهترین مارک روغن شترمرغ را می توان از بازار تهران تهیه و خریداری نمود.  

بزرگترین وارد کننده روغن شترمرغ

بزرگترین وارد کننده روغن شترمرغ تجارت روغن شترمرغ از اهمیت بالایی برخوردار است. ار ان جایی که از روغن شتر مرغ در مصارف بالای استفاده می شود، تاجران و باززگانان فعالی در این عرصه سعی در واردات روغن مرغوب به عنوان مواد اولیه ی محصولاتی که در کارخانجات بهداشتی تولید می شوند. از بهترین مسیر هایی که برای تجارت بهتر روغن شتر مرغ در بارار های جهانی فراهم شده، سایت های اینترنتی تخصصی و معتبر می باشد. تولید کنندگان با استفاده از دنیای گسترده ی اینترنت می توانند محصولات خود را به جهان معرفی کرده و به شکلی بین المللی به فعالیت بپردازند. در زمینه روغن شتر مرغ آنچه سبب شده ایرانی ها بتوانند این محصول را تولید و به بازار جهانی به احتی عرضه دارند، تقاضای بسیار زیاد ان است . شرکت های داخلی می توانند حجم قابل توجهی از محصولاتشان را به کشور های دیگر ارائه دهند. 

لیست قیمت روز روغن شترمرغ

لیست قیمت روز روغن شترمرغدر این قسمت به چند نمونه از قیمت روغن شترمرغ های موجود در بازار اشاره می کنیم، ولی لازم به ذکر است این قیمت ها متغیر بوده پس برای آگاهی از قیمت ای به رو این محصول بهتر است به وب سایت های شرکت های تولید و عرضه کننده ی آن مراجعه کنید : 

محصول  قیمت  محصول  قیمت 
روغن شتر مرغ به خوران  ۱۰۰۰۰ تومان  روغن شترمرغ اورکلین  ۳۵۰۰۰ تومان 
روغن شترمرغ روناک  ۲۴۰۰۰ تومان  روغن شتر مرغ جنتاین ۵۰ میلی لیتر  ۵۹۵۰۰ تومان 
روغن شتر مرغ و آرگان ام اویل ۴۰ ml  ۲۴۹۰۰ تومان  روغن شتر مرغ لوینا ۹۰ میلی لیتر  ۳۸۰۰۰ تومان 
روغن شترمرغ و آرگان ام اویل ۵۰ ml  ۳۹۹۰۰ تومان  روغن شتر مرغ دکتر ایهان  ۲۹۰۰۰ تومان 

بازار خرید و فروش روغن شترمرغ در کشور

بازار خرید و فروش روغن شترمرغ در کشوربازار روغن شترمرغ در کشور بسیار داغ است. چرا که امروز بسیاری فرآوره های بهداشتی و ارایشی دیگر نیز از این محصول تولید شده و به دست مصرف کنندگان می رسد. از روغن شتر مرغ در تولید انواع صابون، انواع کرم های مرطوب کننده و چرب کننده و پماد های درمانی استفاده می شود و علاوه بر مصارف درمانی استفاده ی آرایشی و بهداشتی نیز دارد. 

گروه تامین کننده روغن شترمرغ در شمال

گروه تامین کننده روغن شترمرغ در شمال مرکز فروش روغن شترمرغ در شمال

در شمال کشور به ویژه استان مازندران و شهرستان قائم شهر می توان جدید ترین روغن شترمرغ تهیه نمود. به دلیل وجود مرکز پرورش شتر مرغ در این منطقه می توان این محصول را به صورت کاملا مرغوب و تازه خریداری و به مصرف رساند. به طوری که در این مزارع پرورش شترمرغ به صورت منظم هر ده روز کشتار شتر مرغ صورت می گیرد، و فراورده های ان مانند روغن شترمرغ، پوست و چربی ان و همین طور پر های ان در همان مزرعه بهره برداری می شود و به شرکت ها و کارخانجات عرضه می شود تا در محصولات خود از این فرآورده های طبیعی استفاده کنند. 

شرکت تولیدی روغن شترمرغ در ایران

شرکت تولیدی روغن شترمرغ در ایرانانواع شرکت تولیدی و کارخانه تولید روغن شترمرغ در ایران سخت مشغول رقابت در این عرصه هستند. این روغن یکی از محصولات جدید و نسبتاً محبوب در ایران است که این روز ها به دلیل خواص درمانی بسیار مورد توجه واقع شده است. روغن شتر مرغ با وجود خواص زیادی که داراست، قیمت نسبتاً بالایی نیز دارد و تا حدودی کم یاب است. شاید این ها دلایلی باشند که باعث شده بازار پر شود از نمونه های تقلبی این روغن محبوب که به جا نمونه اصل ان به فروش می رسند. 

صادرات روغن شترمرغ به قیمت کارخانه

صادرات روغن شترمرغ به قیمت کارخانهروغن شترمرغ صادراتی 

اگر چه پرورش شترمرغ در ایران اتفاق جدیدی نیست، اما فراوری محصولات فرعی و صادرات ان می تواند منبعی برای کسب درامد ارزی باشد. مدیر عامل شرکت آندونیک از پرورش دهندگان شتر مرغ در کشور، در ارتباط با تولید روغن این حیوان گفت: به خاطر شرایط اقلیمی و اب وهوایی ایران، موقعیت منحصر به فردی برای پرورش شتر مرغ و استحصال روغن از ان فراهم است. هرچه از خط استوا دور تر می شویم، هوای کشور های ان منطقه نیز سردتر می شود، چنین کشور هایی پتانسیل قابل توجهی برای بازار فروش روغن های شتر مرغ هستند. زیرا هر چقدر هوا سرد می شود، به دلیل جلوگیری از ترک خوردن پوست و کاهش درد های مفصلی ، تمایل برای استفاده از این محصول بیشتر می شود, ضمن این که چنین مناطقی برای پرور این حیوان، شرایط استاندارد آب و هوای ندارند. 

از هر شترمرغ بسته به نوع تغذیه ومدیریت گله، می توان تا ۲۶ کیلو گرم چربی استحصال کرد. اکنون در های بازار های جهانی به خصوص مناطق سردسیر برای صادرات به روی ایران باز است و به راحتی می توان روغن شتر مرغ را در بسته بندی های کوچک و فانتزی به کشور های مختلف فروخت. 

موارد مصرف روغن شترمرغ

موارد مصرف روغن شترمرغ شرایط نگهداری و نحوه مصرف روغن شترمرغ

در صورت استفاده کم و نگهداری طولانی مدت حتماً آن را در یخچال نگهداری کنید و هر بار پیش از مصرف آن را در دمای ۲۵ تا ۳۰ درجه سانتی گراد قرار داده تا به حالت مایع در آید. بهترین حالت جهت استفاده از روغن شتر مرغ این است که بعد از تکان دادن بطری حاوی روغن، آن را در آب گرم به مدت  حد اکثر ۵ دقیقه قرار دهید تا کاملاً به صورت مایع درآید. بعد از این مدت می بایست با نوک انگشتان روغن شترمرغ را در محل مورد نظر به مدت دو تا سه دقیقه بمالید تا بهتر جذب پوست گردد واثر بخشی بهتری داشته باشد. همچنین مدت زمان تاثیر روغن با توجه به موارد مصرف متغیر بوده و ممکن است یک دوره ۴۰ روزه به طول بینجامد اما معمولاً تاثیر آن پس از چند بار استفاده کاملاً محسوس می باشد. 

خریداران با کیفیت ترین روغن شترمرغ ایرانی

خریداران با کیفیت ترین روغن شترمرغ ایرانیمشخصات روغن خوب 

ویژگی های روغن شتر مرغ مرغوب و اصل به شرح زیر می باشد : 

 1. اولین نکته این است که روغن شتر مرغ در دمای معمولی کاملاً مایع است. بنابراین یادتان باشد هر روغن جامدی که به عنوان روغن شتر مرغ فروخته می شود صرفاً یک روغن تقلبی شترمرغ به حساب می آید. 
 2. روغن شترمرغ در حالت جامد به رنگ سفید و در حالت مایع به رنگ زرد کم رنگ می باشد. 
 3. هیچ گونه مواد جامدی در روغن شتر مرغ شناور نیست، اما وجود لایه ای نازک از رسوب ته نشین شده در ظرف روغن طبیعی است. 
 4. در صورت استفاده از روغن اصل شترمرغ مدت زمانی که طول خواهد کشیدتا جذب پوست گردد، با توجه به نحوه استفاده و نوع پوست کمی متفاوت می باشد که از ۱۰ تا ۲۰ دقیقه به طول می انجامد و تقریباً بعد از این مدت زمان اثری از روغن بر روی پوست باقی نمی ماند. 
 5. روغن اصل هیچ گون ردی روی پوست باقی نمی گذارد و کاملا جذب منافذ می شود. بنابراین بعد از استفاده از آن نیازی به شست و شوی پوست وجود ندارد. 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
غلامرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151511305
شماره پشتیبانی: 09365132500
آدرس کانال: Iramo@
پست الکترونیکی: Iramo.ostrich@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن شترمرغ هیوا | بازار فروش آن در تهران

روغن شترمرغ از حدود ۳۰۰۰ هزار سال پیش توسط مصریان، رومیان و آفریقایی ها مورد استفاده قرار می گرفته و بیشتر کاربرد آرایشی داشته است. به طوری که راز جذابیت و زیبا

دیدگاهتان را بنویسید